FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Квітень
2023

Microsoft позбавить користувачів Windows 11 звичної та зручної можливості

Компанія Microsoft внесла до Windows 11 зміну, яка покликана економити оперативну пам’ять комп’ютера. У результаті постраждають можливості багатозадачності, зокрема – перемикання між запущеними програмами.

Під час натискання Alt + Tab відкривається екран з мініатюрами відкритих програм, і якщо зараз після натискання цього гарячого поєднання клавіш можна побачити мініатюри всіх запущених додатків, то в майбутньому їхня кількість буде обмежена. Обмеження можна встановити в налаштуваннях уже зараз (3 або 5 останніх вкладок або взагалі жодної), але також є можливість побачити всі вкладки. У майбутньому “всіх вкладок” не буде, максимальний ліміт – 20 штук.

Це нововведення дасть змогу комп’ютеру заощаджувати пам’ять, хоча й ускладнить перемикання між програмами, якщо їх запущено понад двадцять. Воно вже доступне у свіжих тестових збірках Windows 11, випущених у рамках “Програми попередньої оцінки”, і може з’явитися в релізній версії операційної системи з одним із наступних оновлень. Можливо, користувачі знайдуть спосіб обійти це обмеження (наприклад, внесенням змін до реєстру).

 

Джерело: https://itechua.com/programs/211892