FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Червень
2021

Microsoft почала впроваджувати концепцію Fluid Office – найбільше оновлення Office за десятиліття

Масштабні зміни чекають Microsoft Office. Розробники приступили до реалізації концепції веб-платформи Fluid Office, яка передбачає трансформацію офісного пакету в більш потужний інструмент, багато в чому орієнтований на спільну роботу. Перші інтерактивні блоки в рамках цього проекту розробники додали в Teams, OneNote, Outlook і Whiteboard.
Замість таблиць, графіків і списків, які статичні і прив’язані до конкретних документів, компоненти Fluid є модулі для спільної роботи, що дозволяють виконувати різні завдання, не виходячи за межі чату, електронної пошти та ін. Простіше кажучи, такий підхід дозволяє працювати з документом в загальному середовищі без необхідності запуску різних додатків.
Джерело зазначає, що все створене розробниками за допомогою Fluid, є найбільшою зміною в Office за десятиліття. На момент презентації в минулому році концепція Fluid виглядала перспективним варіантом розвитку офісного пакету. Однак зараз уже чітко видно, наскільки масштабною може бути трансформація звичних офісних додатків.
Незабаром кожні збори в Microsoft Teams будуть супроводжуватися вбудованими нотатками для спільної роботи. Нотатки будуть відображатися не тільки в зборах, а й в календарі Outlook. Будь-який користувач, який має відповідні дозволи, зможе в будь-який момент написати що-небудь в нотатках і ці поправки повинні демонструватися всім членам зборів в режимі онлайн. Після додавання нового завдання воно тут же синхронізується з іншими завданнями в Microsoft 365, а замітки про збори автоматично синхронізуються з календарем Outlook, де їх також можна редагувати в режимі онлайн.
Цього літа Microsoft також трансформує додаток Whiteboard в полотно для розміщення компонентів Fluid. Додаток вже давно існує як інструмент для спільної роботи і тепер він буде перероблений в рамках концепції Fluid.
Загальні відомості:
Microsoft Office – офісний пакет додатків, створених корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows, Windows Phone, Android, macOS, iOS. До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, базами даних тощо. Microsoft Office є сервером OLE-об’єктів і його функції можуть використовуватися іншими додатками, а також самими додатками Microsoft Office. Підтримує скрипти і макроси, написані на VBA.