FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Січень
2021

Microsoft істотно змінить дизайн та інтерфейс Windows 10 в цьому році

За повідомленнями джерел мережі, компанія Microsoft завершила розгортання останнього оновлення для своєї операційної системи Windows 10 October 2020 Update (20H2). Тепер же розробники зосередилися на створенні наступного великого оновлення, яке, крім нових функцій, буде включати в себе серйозні зміни дизайну та інтерфейсу програмної платформи.

Згідно з наявними даними, в цьому році Microsoft випустить два поновлення для Windows 10. Мова йде про пакети 21H1 і 21H2, перший з яких не принесе значних змін і буде переважно складатися з внутрішніх поліпшень, спрямованих на підвищення стабільності системи і усунення відомих проблем.

Нові функції, а також зміни в дизайні та інтерфейсі Windows 10 будуть доставлені користувачам разом з пакетом 21H2, запуск якого запланований на другу половину року. Джерело каже про те, що велике оновлення розробляється під кодовою назвою Sun Valley і Microsoft планує підготувати реліз-кандидата нової версії Windows 10 в червні цього року. Однак це не означає, що поширення поновлення почнеться влітку. Найімовірніше, Microsoft зробить оновлення 21H2 доступним широкому колу користувачів в жовтні або листопаді цього року, а до тих пір воно буде тестуватися учасниками інсайдерської програми Windows Insider.

Ймовірно, багато подробиць щодо оновленого інтерфейсу і дизайну Windows 10 будуть розкриті задовго до офіційного запуску 21H2, оскільки спочатку вони з’являться в попередніх збірках ОС. Згідно з наявними даними, Microsoft має намір поліпшити користувальницький інтерфейс багатьох елементів, включаючи меню «Пуск», провідник, панель завдань та ін. Також очікується поява переробленого дизайну різних елементів інтерфейсу.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *