FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Жовтень
2021

Ми завжди готові захищати Україну і не дозволимо владі перетнути "червоні лінії" – Порошенко

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив про готовність захищати Україну і не дозволяти чинній владі перетнути "червоні лінії", повідомила прес-служба "Євросолідарності".

"Ще одне важливе завдання, з яким блискуче впорались наші ветерани в грудні 2019 року – це тримати "червоні лінії", які не дадуть чинній владі сповзти назад у Російську імперію, підписати капітуляцію, здати Україну, здати українську землю, так як вони це зробили під час так званого "відведення" або зобов’язань з так званої "формули Штайнмаєра", – заявив Порошенко під час перших тактичних зборів ГО "Res_Publika. Брати по зброї" у таборі "Скажені птиці".

Він зазначив, що завдяки українським ветеранам у 2014 році вдалося зупинити "російського агресора" і що робиться "все можливе, щоб відстояти свободу, незалежність, рухати країну вперед до Європейського Союзу, в НАТО".

За його словами, головним досягненням попередньої влади був розвиток армії, але головні перемоги ще попереду.

"Коли нам підсовували папірці як "гарантію" українського суверенітету, я говорив: надійним гарантом українського суверенітету, незалежності української держави є Збройні сили України. І ми завжди будемо напоготові", – зазначив Порошенко.

Політик додав, що не дозволить зруйнувати ту державу, яку почали будувати в 2014 році.

Крім того, Порошенко особисто випробував у роботі безпілотник військової аеророзвідки.

Також лідер "Євросолідарності" привітав українських військовослужбовців з Днем захисника України.

"Дорогі бойові побратими і посестри, дорогі "Брати по зброї", дорогі українці! У цей святий день я хочу привітати вас з Днем захисників і захисниць. Історія цього дня української армії сягає корінням у тисячу років. Сьогодні свято Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День УПА", – сказав Порошенко.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2021/10/14/my-zavzhdy-gotovi-zahyshhaty-ukrayinu-i-ne-dozvolymo-vladi-peretnuty-chervoni-liniyi-poroshenko-na-pershyh-taktychnyh-zborah-go-res_publika-braty-po-zbroyi/