FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Грудень
2020

Механізм кібербезпеки, запропонований Китаєм, блокує 2,8 млн атак за 48 годин на міжнародному конкурсі

Механізм кібербезпеки, запропонований Китаєм, блокує 2,8 млн атак за 48 годин на міжнародному конкурсі
Система Cyber Mimic Defense (CMD), запропонована Китаєм, успішно блокувала 2,8 мільйони атак провідних світових «білих капелюхів» з 14 країн за 48 годин в конкурсі з кібербезпеки.
Сорок команд з Китаю, США, Росії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Індії та інших атакували механізм більше 2,8 мільйонів разів на 3-му міжнародному елітному змаганні «Цянван» на CMD в Нанкіні, столиці східно-китайської провінції Цзянсу, з полудня п’ятниці до полудня неділі. Однак нічого не вийшло, як це було на змаганнях останніх двох років.
Через пандемію COVID-19, яка порушила глобальний транспорт і ускладнила обмін кадрами, в цьому році конкурс проводився онлайн і зібрав понад 460 000 глядачів.
Перемогла китайська хакерська команда Tianshu, за нею послідували команди з 0ops і M01N, також обидві з Китаю.
«Питання кібербезпеки на технічному рівні були узагальнені на питання національної безпеки на політичному рівні, що призвело до різних негативних впливів на глобалізацію», – сказав Ву Цзянсін, академік Китайської інженерної академії в Пекіні і засновник теорії CMD.
Ву припустив, що технічні проблеми повинні шукати технічні рішення, що вимагає безпечних і надійних теорій, технологій і методів кібербезпеки.
Натхненний Mimic Octopus, майстром маскування, який може адаптуватися до навколишнього середовища, Ву і його команда запропонували ідею імітації обчислень в 2008 році. У 2018 році CMD пройшов онлайн-тест, проведений Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю.
За словами Ву, китайські вчені вітають учасників світової індустрії в спільній розробці системи і створенні спільноти загального майбутнього в кіберпросторі.