Недавні записи
- Посольство Киргизстану в Києві організувало захід для дітей 06.12.2024
- Економіка України та світу: аналіз від Experts Club 04.12.2024
- У Києві відсвяткували 30 – річчя ТПП Франція – Україна та свято молодого вина – Божоле Нуво 03.12.2024
- Офіційний курс гривні у вівторок ослаб ще на 7 копійок 27.11.2024
- Як захиститися під час обстрілів у місті: урок для учнів від ветерана російсько-української війни 23.11.2024
«Методи відновлення, гармонізації, формування на енергетичному та психічному рівнях організму»
6 жовтня 2021 року відбувся захід організований International Technology Transfer Association (ITTA) «COVID-19: життя до та після. Актуальні питання діагностики, профілактики та лікування захворювань: від фундаментальних досліджень до нових підходів» в якому прийняла участь психолог, психоаналітик, арт-терапевт, реабілітолог Буц О.А.
Психолог презентувала доповідь на тему «Методи відновлення, гармонізації, формування на енергетичному та психічному рівнях організму». В епоху глобальних змін особливої значущості набувають питання формування здорової особистості. Проте на тлі політичної, економічної та соціально-демографічної кризи цей процес є складним завданням, оскільки становлення нових форм світової економіки спонукає до життя інфраструктури, у яких відбувається кардинальна перебудова за вимогами конкурентоспроможності. А от проблемам здоров’я, зокрема, психічного, не приділяють належної уваги у країнах, що прагнуть набути статус економічно розвинених або хоча б не втратити своїх теперішніх позицій.
Здоровий організм – це не лише відсутність хвороб, а й комфортне самопочуття, гарний настрій, високий рівень адаптації та комфортності, тобто це гармонійне поєднання фізичного, психічного, духовного і соціального здоров’я як результат самодисципліни, самопізнання, самореалізації на основі стійкої потреби бути здоровим, а психічне здоров’я є складовою здоров’я загалом та необхідною умовою повноцінного функціонування і розвитку людини у процесі її життєдіяльності; динамічною сукупністю психічних властивостей, які забезпечують гармонію між потребами індивіда і суспільства.
Сукупність негативних емоцій викликає більш сильні фізіологічні реакції, тобто вплив стресу на організм може бути і дезадаптивним. А саме у результаті тривалого стресу підвищується ймовірність виникнення дезадаптивних психосоматичних захворювань, які називаються психогенними, тобто «хворобами стресу»: інсульт, інфаркт, виразка, нейродерміт тощо. Вони виникають через невідповідність адаптивних здібностей людини до вимог навколишнього середовища і діяльності.
В своїй доповіді про просторово-часові зміни магнітного поля Землі та його вплив на організм людини, як можна регулювати психологічний стан людини за допомогою кольору, психолог навела ряд методик АРТ-терапії та техніку дихання для відновлення психічного стану.
Під час заходу Президент International Technology Transfer Association (ITTA) Гончаренко Артем та куратор I-Dolina #idolina Теплюк Олександр презентували новий інструмент для покращення комунікації лікарів з пацієнтами – PATProfi MED.
PATProfi MED https://patprofi.pro/ – перша українська соціальна мережа, яка дозволяє зберігати історію лікування пацієнта, отримувати поради щодо лікування, зручно переглядати стрічку новин та оновлень, читати публікації та коментарі до них, є можливість вести власний блог про актуальні проблеми галузі, організувати бібліотеку для особистих записів.