FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Січень
2022

Meta зацікавилася створенням NFT

Meta працює над продуктами, що дозволяють користувачам створювати, продавати та демонструвати NFT. Команди соціальних мереж Facebook та Instagram готують функцію, яка дозволить користувачам виставляти свої NFT на особистих сторінках.

Люди, знайомі з питанням, також заявляють, що Meta працює над інструментом створення NFT. Крім того, повідомляється, що компанія планує запустити власний ринок незамінних токенів, де користувачі зможуть купувати або продавати цифрові витвори мистецтва та предмети колекціонування.

Всі зусилля Meta у сфері NFT знаходяться на ранній стадії, і плани компанії можуть змінитися. Проте інтерес компанії до NFT не дивний, адже їхня популярність минулого року різко зросла, що призвело до створення ринку обсягом близько $40 мільярдів. Домінуючий у галузі торговий майданчик OpenSea, який отримує 2,5% від усіх транзакцій з NFT, цього місяця заробив $300 мільйонів, а оцінюється в $13 мільярдів. Ще шість місяців тому торговий майданчик заробляв $100 мільйонів і оцінювався $1,5 мільярда. Криптовалютна біржа Coinbase запускає свій ринок NFT. Twitter тестує можливості демонстрації незамінних токенів, а Reddit представив власну колекцію NFT-аватарів.

Інтерес Meta до сфери NFT пішов за торішньою заявою глави компанії Марка Цукерберга (Mark Zuckerberg), який сказав, що NFT одного разу можна буде використовувати для підтримки ринку цифрових товарів у метавсесвіті, що просувається ним. Плани Meta також допоможуть цифровим художникам монетизувати свої твори.

Глава Instagram Адам Моссері (Adam Mosseri) у грудні заявив, що він активно вивчає NFT, але не розкрив конкретних подробиць. Проте люди, знайомі з питанням, повідомляють, що Instagram на цьому етапі проводить внутрішнє тестування функції демонстрації NFT. Повідомляється, що проект Instagram у сфері NFT зараз очолює Стефан Карсіель (Stephane Kasriel), який зараз обіймає посаду голови відділу платіжних сервісів і криптовалют Meta. За словами людей, знайомих із питанням, криптовалютний гаманець Meta Novi, запущений як пілотний проект у жовтні минулого року, матиме величезне значення для планів компанії у сфері NFT.

Meta поки що ніяк не коментує повідомлення про свою роботу у сфері NFT.