FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Меркель шкодує, що до її виходу на пенсію Путін "не був готовий" провести ще один саміт "нормандського формату"

Берлін. 25 листопада. ІНТЕРФАКС – Ангела Меркель, яка виконує обов’язки канцлера Німеччини останні дні терміну, сказала, що шкодує про те, що російський президент Володимир Путін не був готовий провести ще один саміт "нормандського формату" стосовно України до моменту, як вона піде зі своєї посади.

"Я дуже шкодувала, що російський президент і глава російського МЗС не були готові до закінчення терміну моїх повноважень провести зустріч у "нормандському форматі" на високому політичному рівні. І це було б хорошим сигналом того, що всі сторони зацікавлені у вирішенні української проблеми. На жаль, цього не сталося", – сказала Меркель у четвер журналістам у Берліні, виступаючи на спільній прес-конференції з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким.

За її словами, з одного боку країни-учасниці ЄС мають бути єдині між собою і показувати, що в разі загрози агресії РФ стосовно України або в разі погіршення ситуації санкції можуть бути посилені.

"Але санкції – це одне, з іншого боку, треба показувати відкритість до діалогу й вирішувати проблеми в дискусіях", – сказала Меркель.