Недавні записи
- Для повоєнної відбудови України знадобляться вогнезахисні матеріали на суму близько 1 млрд грн – Костянтин Калафат, директор Ковлар Груп 10.12.2024
- Посольство Киргизстану в Києві організувало захід для дітей 06.12.2024
- Економіка України та світу: аналіз від Experts Club 04.12.2024
- У Києві відсвяткували 30 – річчя ТПП Франція – Україна та свято молодого вина – Божоле Нуво 03.12.2024
- Офіційний курс гривні у вівторок ослаб ще на 7 копійок 27.11.2024
Мережа амбасадорів розмаїття допомагатиме післявоєнній розбудові України
Дізнатися, що спільного між мистецтвом, фемінізмом, деколонізацією та кліматичним активізмом зможе молодь від 16 до 29 років, яка проживає або вимушено переселилася у Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську та Чернівецьку області.
Молодіжна організація “СТАН” оголошує про старт проєкту “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” та запрошує розпочати свій рік з потужного старту особистісного розвитку та отримати знання як розробляти та втілювати власні ініціативи на користь суспільства, щоб як найшвидше відбудувати Україну після закінчення війни. Проєкт реалізується у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність “ActionAid” за підтримки Disasters Emergency Committee (DEC).
За словами керівника проєкту Ярослава Мінкіна, таким чином організація хоче зменшити наслідки війни та зробити свій внесок у соціальну згуртованість для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО.
“Саме тому, заплановано, що учасниками(цями) проєкту стане 50% місцевих мешканців згаданих областей, другу половину становитиме молодь, яка змушена була залишити свої домівки через широкомасштабне вторгнення”, – говорить Ярослав Мінкін.
Першим етапом проєкту буде стартовий воркшоп у Карпатах. Програма якого передбачає навчальні модулі про права людини, толерантність, інклюзію, міжкультурний діалог, екологічний та молодіжний активізм.
Після цього учасникам(цям) буде запропоновано обрати один з напрямків:
1) «Деколонізація та пам’ять заради майбутнього»
2) «Культура, мистецтво і права людини»
3) «Рівність, фемінізм і права ЛГБТКІ+»
4) «Екологічний активізм та кліматична справедливість»
та пройти ще один воркшоп, який відбудеться весною. Загалом проєкт триватиме до серпня 2023 року, його активності охоплюватимуть Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську та Чернівецьку області.
Фокус робитиметься на молоді, особливо яка, знаходиться на перетині різних ідентичностей (молоді жінки, молоді ЛГБТКІ+, молоді роми, кримські татари та інші національні меншини, молоді люди з інвалідністю, ВІЛ-інфіковані, з проблемами психічного здоров’я тощо).
“Ми залучили до проєкту одного з найкращих українських тренерів та потужних фасилітаторок, які разом з міжнародними партнерами допомагатимуть молодим людям, що займаються волонтерством, допомагають військовим та ВПО. Водночас запрошуємо молодь до навчання та обміну досвідом. Ми хочемо, щоб зросла кількість молоді та молодіжних працівників, які активно підтримуватимуть інтеграцію ВПО, плюралізм та різноманіття у західних регіонах України, та захищатимуть суспільство від популізму, дискримінації та ненависті“, — каже член правління організації “СТАН” Андрій Волик.
Крім цього, кращі 10 ініціатив, які учасники(ці) розроблять під час проєкту “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” отримають грантову підтримку по 1000 євро, а найбільш вмотивовані учасники(ці) будуть досліджувати молодіжні ініціативи свого регіону та зможуть потрапити в Боснію та Герцеговину, щоб дізнатися про досвід розбудови суспільства після Балканської війни та вивчити уроки минулого.
Для подачі заявки на участь у проєкті достатньо заповнити анкету за цим посиланням https://forms.gle/3hcPekSaUJbkz5599
Зробити це потрібно до 26 грудня. Результати відбору будуть оголошені 30 грудня.
Участь у воркшопах безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування та компенсують вартість квитків на проїзд в обидва кінці за їх наявності (автобусні, або залізничні квитки не вище класу «купе»).
Молодіжна організація “СТАН” також шукає регіональних партнерів у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Співпраця полягатиме у професійному навчанні пресдтавників(ць) та волонтерів(ок) організації, які потім активно включаться у роботу своїх ініціатив.
Адже випускниками(цями) проєкту ми бачимо досвідчених та мотивованих представників(ць) активної молоді, які готові самостійно ініціювати та робити зміни в організації чи спільноті, реалізуючи свої проєкти. Також для організацій-партнерок участь у цьому проєкті – це можливість обміну досвідом, нетворкінгу, а в майбутньому – отримання фінансування та спільних проєктів.
Стати локальними партнерами проєкту дуже легко – повідомте нам про вашу готовність надіславши листа на [email protected]
Для отримання додаткової та уточнюючої інформації пишіть на e-mail [email protected] або https://t.me/kvotters