FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Січень
2023

Мер Харкова доручив підготувати рішення про присвоєння школі імені підлітка Дідіка, який загинув у теракті біля Палацу спорту, – депутат

Харків. 25 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міський голова Харкова Ігор Терехов доручив підготувати проєкт рішення сесії міськради про присвоєння імені Данила Дідіка, який загинув унаслідок теракту у 2015 році, школі, в якій він навчався.

"Ігор Терехов дав доручення (першому заступнику міського голови – ІФ-У) Олександру Новаку та (директору департаменту освіти – ІФ-У) Ользі Деменко підготувати проєкт рішення про перейменування харківської школи №11 на честь Дані Дідіка", – написав депутат Харківської міськради Ігор Черняк на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сподіваюся, що рішення буде підготовлено та ухвалено вже на наступній сесії міськради! Це важливо. І для нашої пам’яті! І для нашого майбутнього!" – додав депутат.

Як повідомлялося, 22 лютого 2015 року 15-річний Данило Дідік брав участь у ході з нагоди річниці перемоги Революції гідності у Харкові. Він перебував поблизу епіцентру вибуху та отримав важку черепно-мозкову травму. 23 лютого, не приходячи до тями, підліток помер.

6 лютого 2018 року на сайті Харківської міськради було зареєстровано петицію з пропозицією присвоїти ім’я підлітка школі, в якій він навчався. Менше ніж за 10 днів за петицію проголосували 5 337 осіб.

Джерело: https://www.facebook.com/igor.cherniak.121/posts/pfbid02zHv5EVNRcnWZEuB88hRAPHbq8k5Gmeo7wYGHv2ASR81yUbEVoN4nhhyi1gvgHmZtl