FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Січень
2021

Мер Ріо заарештований у справі про корупцію за 9 днів до закінчення терміну

Мер Ріо-де-Жанейро Марсело Крівеллі був заарештований 22 грудня в рамках розслідування корупції, всього за дев’ять днів до закінчення терміну його повноважень.

Суддя, який веде розслідування, Роза Хелена Пенна Маседо назвала його «главою злочинної організації … створеної в мерії Ріо з метою отримання незаконного прибутку найрізноманітнішими  способами».

Після двогодинного слухання вона розпорядилася тримати його під вартою, а пізніше по телевізору показали, що його переводять у в’язницю на півночі міста.

Через кілька годин суддя дозволив помістити мера під домашній арешт, але Крівеллі повинен буде носити електронний браслет на щиколотці, надати всі свої телефони і комп’ютери і не мати ніяких контактів з третіми особами.

Телеканал GloboNews транслював кадри, на яких поліція арештовує мера в його будинку в престижному районі Барра-де-Тіжука незадовго до 6 ранку.

«Я мер, який зробив все можливе для боротьби з корупцією в Ріо-де-Жанейро. Я прошу відновити справедливість», – сказав Крівеллі.

Він отримав підтримку від президента Жаіра Болсонару на муніципальних виборах в листопаді, але був жорстоко побитий.

Крівеллі стверджував, що став жертвою «політичного переслідування».

В рамках тієї ж операції було заарештовано ще кілька людей, в тому числі бізнесмен Рафаель Алвес, підозрюваний в організації.

Він брат Марсело Алвеса, президента муніципального туристичного агентства Riotur.

Мауро Маседо, колишній скарбник кампанії Крівеллі, також був заарештований.

Він двоюрідний брат проповідника-євангеліста Едіра Маседо, який також є дядьком Крівеллі.