FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Квітень
2023

Мер Парижа пообіцяла заборонити з 1 вересня оренду електросамокатів

Київ. 3 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Оренда електросамокатів у Парижі з осені цього року буде заборонена після того, як парижани висловилися проти цього сервісу під час загальноміського опитування, заявила мер французької столиці Анн Ідальго.

“З 1 вересня не буде оренди електросамокатів у Парижі”, – сказала Ідальго на пресконференції, підбиваючи підсумки голосування з цього питання, яке відбулося в неділю.

“Парижани чітко висловили свою позицію, і ми слідуватимемо їхньому рішенню”, – зазначила вона.

Згідно з результатами міського голосування, 89% парижан висловилися проти оренди електросамокатів за явки виборців у 7,4%.

Голосування відбулося у форматі консультативного референдуму, який, як пояснюють французькі ЗМІ, не має обов’язкової сили, рішення переходить на розгляд місцевої влади, в цьому разі – до мерії Парижа, яка має право і підтримати думку містян, і не погодитися з нею.

Наприкінці лютого префектура поліції Парижа повідомляла, що за 2022 рік сталося 408 дорожньо-транспортних пригод за участю самокатів, електросамокатів, сегвеїв, моноколіс та інших схожих видів транспорту. За цей час у таких аваріях загинули троє людей, 459 осіб постраждали.