FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Мер одного з міст Київської області підозрюється у махінаціях із нерухомістю – НАБУ

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Чинний голова одного з міст Київської області підозрюється у махінаціях із нерухомістю, які завдали збитків територіальній громаді на суму понад 8,7 млн грн, повідомляє Національне антикорупційне бюро (НАБУ).

"НАБУ та САП повідомили чинному міському голові одного з населених пунктів Київської області про підозру у завданні понад 8,7 млн грн збитків територіальній громаді. Про підозру також повідомили ще двом учасникам корупційної схеми – власнику нерухомості та оцінювачу", – йдеться у повідомленні НАБУ у телеграм-каналі у п’ятницю.

За інформацією Бюро, власник недобудови запропонував міському голові одного із міст Київської області придбати цю нерухомість для потреб міста за 24 млн грн.

"Сума суттєво перевищувала цінові пропозиції на той момент, проте чиновник погодився. Учасники схеми забезпечили підроблення звіту про оцінку майна, ввели в оману профільні комісії міськради та її депутатів, щоб ті проголосували за виділення коштів із бюджету", – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://t.me/nab_ukraine/1194