FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Червень
2021

Meizu 18 отримає ексклюзивну версію з незвичайним дисплеєм

Всі ми звикли до того, що передня панель володіє чорним кольором і навіть не уявляємо собі, що може бути інакше. Meizu вирішила виділитися і піти проти класики. Вона готується завтра представити спеціальне видання Meizu 18, де передня екранна панель виконана в білому кольорі.

Виробництво білої панелі процедура трудомістка і витратна. Собівартість такої матриці становить $ 162 і це дуже дорого. Саме тому таку панель масово не виробляють. Спеціально для Meizu 18 випустили всього 88 білих панелей, які загнуті по всіх чотирьох сторонах і компанія особливо підкреслює, що при її виробництві їй довелося пережити 1000 циклів полірування.

При цьому компанія попередила майбутніх власників ексклюзивного Meizu 18 з білою панеллю, що в разі, якщо вона постраждає в результаті падіння або ударів, то користувач зможе замінити її тільки на панель в чорному кольорі.

Скільки компанія має намір запросити за Meizu 18 з білим «обличчям», не повідомляється. Але явно споживачам доведеться розщедритися і заплатити за ексклюзивний варіант флагмана більше, ніж просять за апарат із традиційною чорною панеллю. Вторгатися в технічну частину пристрою не стали, начинка залишилася колишньою.