FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Медичний регулятор США рекомендував обмежити застосування вакцини Johnson & Johnson проти коронавірусу

Вашингтон. 6 травня. ІНТЕРФАКС – Американське Управління з санітарного нагляду якості харчових продуктів і медикаментів (FDA) оголосило, що обмежує використання вакцини Johnson & Johnson (J&J) від COVID-19 для дорослих через ризик розвитку синдрому згортання крові.

Рекомендації були випущені на основі розслідування зареєстрованих випадків тромбозів після щеплень J&J.

J&J – одна з вакцин проти коронавірусної інфекції, що використовуються у Сполучених Штатах поряд із Moderna та Pfizer. Вона вимагає введення лише однієї дози, а Moderna та Pfizer – двох доз.

J&J була схвалена до застосування в США в лютому 2021 для дорослих, вона може вводитися у випадках, коли Moderna і Pfizer недоступні, або якщо людина не зацікавлена у веденні двох доз препаратів.

Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) у грудні минулого року рекомендували американцям вакцини Pfizer та Moderna замість J&J через випадки тромбозу із синдромом тромбоцитопенії після її введення, повідомляють ЗМІ, коментуючи рекомендації регулятора.

За даними CDC, близько 18,7 млн американців отримали щеплення від COVID-19 J&J. Вакцинами Модерна щеплено 217,5 млн, Pfizer – 340,6 млн.