FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Березень
2023

Медіашкола «Відкритий світ 4» для представників громадських та благодійних організацій

БО «МБФ «Час служити» оголошує набір учасників на онлайн курс з ефективних комунікацій, інформування та співпраці з медіа для представників неприбуткових організацій.

«Медіашкола «Відкритий світ 4» — це освітній курс, який триває два місяці. Початок — 18 березня 2023 року. Навчання відбуватиметься щосуботи з 10.00 до 17.00 в онлайн форматі. Студенти відвідуватимуть вебінари, виконуватимуть обов’язкові домашні завдання і отримуватимуть консультації медіаекспертів.

Запрошуємо на навчання тих, хто
 працює в благодійній чи громадській сфері;
 хоче ефективно представляти організацію в соціальних мережах та налагодити співпрацю зі ЗМІ;
 опановує інструменти комунікації задля фандрайзингу та створення спільноти однодумців.

Учасники, які успішно завершили медіашколу, отримують мінігранти на підтримку інформування у НПО. Найкращі студенти відвідають 5 додаткових консультацій експертів курсу, на яких розберуть завдання для власних організацій.
Навчання в медіашколі «Відкритий світ 4» безплатне.

Після завершення випускники складуть медіаплан для своєї НПО та навчаться:
● інформувати громадськість про роботу організації;
● залучати однодумців та отримувати нових прихильників;
● створювати власний контент для інформування через соцмережі та медіа,
● проводити інформаційні кампанії з фандрайзингу;
● обробляти велику кількість інформації та робити факт-чекінг;
● будувати репутацію організації.

Для участі у медіашколі «Відкритий світ 4» треба зареєструватися за посиланням.

Перший курс медіашколи «Відкритий світ» відбувся в 2016 році. У ньому брали участь представники благодійних та громадських організацій з Києва, Маріуполя, Ірпеня, Херсона, Бердичева.

Запрошені спікери медіашколи «Відкритий світ 4»:

Торбіан Столпе (Швеція). Експерт у сфері медіа і комунікаційної освіти в Європі, Африці та на Близькому Сході, понад 30 років керував Школою журналістики у Стокгольмі.

Олена Юрченко. Українська журналістка, редакторка, медіатренерка, викладачка журналістики. Авторка посібника з інформування та комунікації «Інформаційна абетка для неурядових організацій».

Сергій Біденко. Антикризовий та репутаційний радник, автор книги «Репутаційний антистрес. Інструктор для власників і топ-менеджерів компаній». Допомагає організаціям і персонам ефективно реагувати на репутаційні кризи.

Вероніка Погребна. Графічна дизайнерка, маркетинг-дизайнерка Lift app з досвідом роботи для телеканалу 1+1, керувала командою графічних дизайнерів в Інституті Когнітивного Моделювання.

Анастасія Домбровська. Керівниця відділу digital маркетингу мережі готелів Premier, бізнес-тренерка, експертка з інтернет маркетингу.

Проєкт «Медіашкола «Відкритий світ 4» організовано за підтримки Svenska institutet (Швеція).