FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Лося, який блукав по Колорадо з покришкою на шиї, нарешті звільнили від цієї ноші

Лось, що бродив по горбах американського штату Колорадо з шиною на шиї протягом двох років, нарешті, був звільнений, кажуть представники служби охорони дикої природи.

Офіцери Colorado Parks and Wildlife (CPW) заявили, що чотирирічного лося-бика потрібно було приспати і видалити з нього роги.

Це була четверта спроба офіцерів звільнити лося за тиждень.

«Його було важко звільнити», – сказав Скотт Мердок, додавши, що на шиї лося була невелика рана і не вистачало волосся.

«Ми б вважали за краще розрізати шину і залишити роги для його роботи з копання», – сказав Мердок в заяві в понеділок, пояснивши, що поліцейські не змогли прорізати сталь в борті шини.

Він сказав, що шина також була заповнена сосновими голками і брудом, і її було б дуже важко носити з собою.

Знявши її пізно ввечері в суботу, Мердок сказав, що лось знаходиться в дивно гарній формі: «Я був насправді дуже шокований, побачивши, наскільки добре він виглядав».

Офіцери дикої природи вперше помітили лося з покришкою на шиї під час проведення опитування населення в липні 2019 року.

Тварина, за словами офіцерів, важила понад 270 кг, пізніше було зафіксовано, що вона кілька разів бродила між округом Парк і округом Джефферсон, але взимку пропадала на довгий час.

За словами Мердока, попередні спроби втихомирити лося-бика були утруднені, тому що співробітники служби охорони дикої природи не могли підійти досить близько, а інші лосі були поблизу, але шлюбний сезон зробив це можливим.