FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Травень
2021

Літак з трьома крилами обіцяє революцію в пасажирських перевезеннях

Компанія SE Aeronautic представила новий концепт літака, якому пророкують революцію в повітряних перевезеннях. Повідомляється, що він вміщує 264 пасажири, виробляє на 80% менше викидів вуглекислого газу і економить 70% палива в порівнянні з існуючими авіалайнерами.

При розробці SE200 використовувався абсолютно новий підхід до конструкції літака. Перше, що кидається в очі, — це система з трьох пар крил і подвійне хвостове «оперення» з двома двигунами, розташованими зверху і знизу корпусу.

За даними SE Aeronautic, літак здатний подолати дистанцію трохи менше 17 тисяч кілометрів на швидкості 0,90 Маха (1100 км / год), що більше, ніж у аналогів. Крила побудовані таким чином, що лайнер зможе злітати і сідати на відносно невеликих аеродромах.

Тяга двох двигунів складе 64 000 фунтів, а революційний підхід до конструкції і композитні матеріали роблять SE200 найефективнішим з коли-небудь побудованих літаків. Інженери запевняють, що на створення лайнера потрібно половину часу від того, скільки йде на виробництво звичайного літака. Але найважливіше, що він споживає на 70% менше палива.

Точних термінів перших комерційних польотів нового SE200 поки немає. Також неясно, чи є у компанії хоча б зменшений прототип або все поки обмежується рендерами і комп’ютерними підрахунками ефективності.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *