FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Січень
2022

Літак American Airlines розвернувся під час польоту через відмову пасажира надіти маску

Літак American Airlines, що прямував до Лондона з Майамі, був змушений розвернутися через те, що пасажирка відмовилася вдягнути маску, повідомила авіакомпанія.

Рейс AAL38 American Airlines зі 129 пасажирами на борту повернувся до Майамі, де його зустріла поліція.

За повідомленнями, вони вивели із літака жінку років 40.

Вона була внесена до списку осіб, яким заборонено літати з American Airlines, чекаючи подальшого розслідування, повідомила авіакомпанія.

За даними служби відстеження FlightAware, рейс у середу розгорнувся менш ніж за годину.

«Рейс 38 American Airlines, який виконував рейси з Майамі в Лондон, повернувся через те, що клієнт, який порушив правила, відмовився дотримуватися федеральної вимоги про носіння масок», – заявили в авіакомпанії.

Пасажирів рейсу до лондонського аеропорту Хітроу було перенаправлено на інший рейс на четвер.

«Всі були в шоці», – сказав один із пасажирів станції CBS WFOR-TV після виходу з рейсу в середу.

Інша пасажирка сказала, що вона розчарована.

«Насправді вони нічого не говорили, і я не думаю, що вони сказали щось бортпровідникам, тому що вони сказали, що все, що вони могли знати – це те, що з пасажиром стався екстремальний інцидент, і їм довелося розвернутися» , – сказала вона.

За даними Федерального авіаційного управління, авіакомпанії повідомили про майже 6000 інцидентів з недисциплінованими пасажирами минулого року та про 151 інцидент за перші два тижні цього року. У більшості з них брали участь пасажири, які відмовилися носити маски.