FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

lifecell дозволив до кінця травня використовувати пакетний інтернет у роумінгу без доплати

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мобільний оператор компанія lifecell дозволив абонентам до кінця травня 2022 року використовувати тарифні гігабайти, що входять до пакета послуг, не лише в Україні, а й у 31 країні світу без додаткової сплати.

"Зручність пропозиції "Гігабайти без кордонів" у тому, що абоненту не потрібно замовляти додаткові ГБ в роумінгу, щоб користуватися швидкісним мобільним інтернетом за кордоном, адже тарифні гігабайти в пакеті послуг з 5 по 31 травня 2022 року прирівнюються до гігабайтів у роумінгу", – зазначається у повідомленні оператора, поширеному в четвер.

Пропозиція діє в 31 країні світу, а саме на території Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Ліхтенштейну, Литви, Люксембургу, Македонії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Туреччини, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії, Швеції.

Щоб використати гігабайти, які входять до пакета послуг у роумінгу, абоненту достатньо в період проведення акції оплатити свій тариф.

Протягом дії акції учасник може використати не більше ніж 50 ГБ інтернет-трафіку, наданого в рамках пакета послуг згідно з тарифним планом.

Додатково підключати акцію не потрібно, "Гігабайти без кордонів" без додаткової плати надаються індивідуальним і корпоративним абонентам lifecell автоматично при купівлі пакета послуг за тарифним планом.

Як повідомлялося, для абонентів "Київстар", які вимушено виїхали через війну в одну з дев’яти країн Європи (Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва та Чехія), у роумінгу почнуть діяти внутрішні тарифи оператора.