FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Жовтень
2022

Лідери ЄС на неформальній зустрічі в Празі підтвердили відданість подальшій військовій і фінансовій підтримці України

Брюссель. 7 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Обговорення українського питання в рамках неформального саміту Європейського Союзу тривало понад дві години, під час якого було заявлено про подальшу військову та фінансову підтримку Україні.

Про це в п’ятницю журналістам повідомило джерело ЄС, коментуючи перебіг неформальної зустрічі, що відбувається в Празі, яка нині головує в ЄС.

"Лідери підтвердили підтримку України та свою прихильність і надалі продовжувати військову та фінансову підтримку" – окреслив співрозмовник позицію лідерів ЄС.

За словами джерела, виступ президента України Володимира Зеленського через відеозв’язок розпочався об 11:30 (12:30 за Києвом), після чого тривало обговорення українського питання понад дві з половиною години, яке закінчилось після 13:30 (14:30 за Києвом).

Потім лідери ЄС обговорили енергетичне питання, зокрема пропозицію президента Євроради Шарля Мішеля у сфері постачань, зниження попиту та проблему цін. "Рада повернеться до цього питання з письмовими висновками на офіційному жовтневому саміті", – уточнило джерело.