FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Лютий
2021

LG розпочала поставки телевізорів моделей 2021 року – великі діагоналі і дозвіл до 8K

Сьогодні компанія LG оголосила про початок поставок нових телевізорів з актуального сімейства 2021 року, яке було представлено на виставці CES. До неї увійшли як порівняно доступні моделі, так і флагманські, з усіма останніми технологіями, розробленими в компанії.

Нові телевізори компанія ділить на три серії, на кшталт використовуваної матриці: OLED, QNED Mini LED і NanoCell. Діагоналі дисплеїв варіюються від 43 до 88 дюймів.

До групи OLED-телевізорів увійшли моделі Z1, G1, C1, B1, A1. В телевізорах сімейства G1 компанія використовує нове покоління матриць OLED Evo. Слово Evo – це маркетингова назва технології. По суті, ці матриці просто мають вищу яскравість і підвищену деталізацію в порівнянні зі звичайними OLED. Телевізори сімейств B1 і A1 LG позиціонує, як молодші моделі для «входу в світ OLED-телевізорів». Сімейство C1 включає в себе найбільш широкий вибір діагоналей – від 48 до 83 дюймів. Про серію Z1 виробник поки нічого не уточнює.

Сімейство ЖК-телевізорів LG QNED Mini LED на панелях типу Mini LED представлено моделями з дозволом 8K (QNED99, QNED95) і 4K (QNED90, QNED85). Особливістю матриць даних телевізорів є використання декількох шарів: світлодіодного підсвічування, квантових точок і безпосередньо LCD-матриці. Завдяки такій компоновці телевізори QNED мають контрастність 1000000: 1. Частота оновлення досягає 120 Гц.

У компанії не забули і про телевізори NanoCell, які також доступні з матрицями 8К і 4К. У випадку з 8К-телевізорами NanoCell, представлено лише дві моделі: NANO99 і NANO95. А ось з 4K все цікавіше, тут до покупки доступні цілих п’ять варіантів: NANO90, NANO85, NANO80, NANO77, NANO75. Нові телевізори серії NanoCell доступні в версіях з діагоналлю від 64,5 до 85,5 дюймів.

Всі телевізори мають підтримку HDMI 2.1, завдяки якій реалізована підтримка виведення зображення з роздільною здатністю до 8К і з частотою оновлення до 120 Гц з зовнішніх джерел. Як наголошується в прес-релізі, всі вищезгадані телевізори мають підтримку Dolby Vision IQ, Dolby Atmos і HDR10 PRO.

Компанія також подбала про геймерів і любителів перегляду спортивних змагань. Спеціальний штучний інтелект «LG AI Picture Pro», вбудований в операційну систему смарт-телевізорів, займається аналізом об’єктів на зображенні і особливим чином покращує їх якість для забезпечення кращого занурення. Спеціальні алгоритми «AI Sound Pro» здатні конвертувати двоканальне аудіо в 5.1 звук. Все це стало можливим завдяки використанню потужного процесора четвертого покоління LG Alpha 9.

Коли, і за якою ціною телевізори надійдуть у продаж, на даний момент невідомо.