FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Липень
2021

LG поки не буде продавати продукти Apple в своїх магазинах

Компанія LG Electronics, яка не залишає без уваги думку громадськості з приводу можливої ​​співпраці з Apple, призупинила прийняття рішення про продаж iPhone та іншої «яблучної» електроніки в своїй корейській мережі магазинів LG Best Shop.

Раніше повідомлялося про намір Apple зайняти нішу, що звільнилася в Південній Кореї після відходу LG з ринку смартфонів. За наявними даними, Apple домовлялася про використання торгової мережі, що належить LG, для просування і збуту власних товарів – силами співробітників LG або самої Apple.

Проте негативна реакція величезного числа дрібних і середніх ритейлерів, а також громадська думка поставили LG в незручне становище. Як повідомляє корейський портал SMEdaily, на якійсь зустрічі, організованій недавно в Кореї «для прийняття контрзаходів», було зазначено, що великі торговельні мережі не повинні загрожувати виживанню маленьких магазинів у важких умовах пандемії. Не виключено, що в результаті Apple замість простору для своїх товарів в магазинах Best Shop отримає жорсткий опір з боку місцевого бізнесу.

Компанією, здатною очолити цей опір, є Samsung Electronics, вкрай стурбована можливою співпрацею, яка потенційно веде до втрати лідерських позицій на власному домашньому ринку. Проблема не тільки в смартфонах – доступ до iPhone в магазинах LG може привести до спонтанних покупок побутової техніки та електроніки південнокорейського виробника, а це загрожує не тільки мобільному бізнесу Samsung, але і його численним проектам, пов’язаним з побутовою технікою.

Як ухильно заявив представник Samsung Electronics, «Ми будемо уважно стежити за ринковою ситуацією».

Додаткова інформація

5 квітня 2021 року компанія LG оголосила, що до серпня вона піде з ринку смартфонів через збитки в цій галузі