FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Липень
2021

LG підтвердила початок продажів iPhone в своїх магазинах з наступного місяця

Представник LG Electronics офіційно підтвердив новину про початок продажів продукції Apple в своїх магазинах. Очікується, що в південнокорейські магазини надійдуть як iPhone, так і інша електроніка Apple, включаючи, наприклад, смарт-годинник Apple Watch.

Відразу після рішення про припинення провадження смартфонів і рішення продавати електроніку Apple в своїх магазинах LG зустріла протидію з боку місцевих дрібних дистриб’юторів, які звинуватили компанію в порушенні угоди від 2018 року, яка захищала дрібний бізнес від неконкурентної поведінки техногігантів.

На той момент LG і Samsung погодилися продавати в своїх магазинах тільки телефони власного авторства для того, щоб залишити можливість заробітку компаніям подрібніше. Але тепер асоціація, що представляє дрібних торговців, підписала оновлену угоду, що дозволяє LG продавати смартфони інших брендів.

Очікується, що продажі iPhone та іншої електроніки Apple почнуться в деяких магазинах LG вже в серпні. Зараз компанія володіє в країні 400 торговими точками. Угода LG і Apple буде сприяти зростанню продажів смартфонів останньої, створюючи при цьому певні проблеми Samsung – конкуренти запекло просувають свою продукцію в звільненій ніші.

Зокрема, в травні Apple і Samsung у співпраці з місцевими операторами зв’язку організували програми «трейд-ін», в рамках яких можна було обміняти старі смартфони LG на нові iPhone або Samsung зі знижкою, при цьому обидва конкурента пропонували додаткову «безповоротну» субсидію в розмірі близько 135 доларів.

За даними дослідження ринку, проведеного компанією Counterpoint, на частку Samsung в Південній Кореї доводилося 65% ринку смартфонів, Apple – 20%, а LG – 13%. Цю 13-відсоткову частку тепер і намагаються поділити решта компаній.