Недавні записи
- Український виробник вогнезахисту Ковлар Груп удвічі збільшив випуск продукції 31.10.2024
- Відбувся Німецько-український семінар оборонних індустрій DFNC2: German Edition 29.10.2024
- У Києві відбувся Вечір танго за підтримки Посольства Аргентини в Україні 29.10.2024
- У Києві пройшов урочистий прийом на честь Дня незалежності Індонезії 18.10.2024
- Підвищення мінімальних цін на алкоголь поповнить держбюджет і “виб’є” з ринку недобросовісних виробників – думка 17.10.2024
Лекція «Як визначити свої сильні сторони та розвинути навички самопрезентації»
Щоб знайти класну роботу, недостатньо бути хорошою спеціалісткою — потрібно також вміти правильно себе презентувати. Для цього дуже важливо розуміти свої переваги як спеціаліста та навчитися робити акцент на своїх сильних сторонах, спілкуючись із рекрутер/-ками. Саме про це ми говоритимемо на лекції «Як визначити свої сильні сторони та розвинути навички самопрезентації» в межах проєкту “Women For The Future” для українок, які втратили роботу та/або джерела доходу.
9 вересня
18:00-19:30 (UTC+03)
Трансляція у YouTube
Теми, які обговоримо:
- інструменти для аудиту своїх сильних сторін
- як виділити свої конкурентні переваги?
- як прокачати навички самопрезентації?
Спікерка: Ганна Різниченко — психологиня, психотерапевтка, спеціалістка з профорієнтації підлітків та дорослих. Співавторка всеукраїнського тестування для підлітків HR You. Випускниця Вісбаденської академії психотерапії (Німеччина). Сертифікована фахівчиня з провідних профорієнтаційних методик (Магелано, SDS-5, Стажери та інші). Співпрацює з MBA Kids International, Giunti Psychometrics Ukraine, Karandash, ZNO.ua, Setstud, Освітнім Хабом міста Києва.
Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь за лінком: https://forms.gle/ceyStap1V2CNXduP7
______
Захід є частиною навчального курсу з працевлаштування та пошуку роботи в межах проєкту “Women For The Future”. Більше про курс: https://women.happymonday.ua/#initiatives
Проєкт “Women For The Future” реалізується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.