FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Лавров уникає зустрічі глав МЗС країн "нормандського формату" – Кулеба

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українська сторона поки що не отримувала сигналів із РФ щодо готовності до зустрічі міністрів закордонних справ країн "нормандського формату", повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Якщо дійсно результатом останньої розмови президента Франції та канцлера Німеччини з президентом Росії стане все-таки чітка вказівка від президента Путіна міністру Лаврову взяти участь у зустрічі міністрів, і він це зробить, а не знову знайде причину уникнути цієї зустрічі, я буду радий, я готовий до цієї розмови. Тому чекаємо на сигнал з Москви. Поки що ніяких сигналів ми не отримували. Щойно вони там визначаться, ми будемо готові до проведення такої зустрічі", – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу.

Він зазначив, що глава МЗС РФ Сергій Лавров усіляко уникає зустрічі міністрів. "За цей рік уже декілька разів на мене виходили або німецький колега, або французький колега і запитували, чи готовий я до зустрічі в "нормандському форматі" на рівні глав МЗС, і щоразу я їм одразу без зволікань казав: "Готовий". Але щоразу ця зустрічі не відбувалася через те, що міністр Лавров її усіляко уникає", – пояснив Кулеба.