FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Січень
2021

Лабораторія штату Нью-Йорк почала дослідження варіанту COVID-19, виявленого в Великобританії

Лабораторія Водсворт в Олбані почала агресивні дослідження нового дуже заразного штаму COVID-19, виявленого в Сполученому Королівстві, йдеться в офіційному повідомленні, випущеному урядом штату Нью-Йорк у вівторок.

Лабораторія, офіційно звана Центром Водсворт, яка є науково-дослідною лабораторією охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я штату Нью-Йорк (DoH), вивчила більше 3700 вірусних послідовностей, виявлених в Нью-Йорку, але ще не виявила “варіант присутній в будь-якому із зразків”, – йдеться в повідомленні.

Wadsworth і DoH уклали угоди з шістьма лікарнями з усього штату на отримання додаткових зразків і продовжують домовлятися з іншими лікарнями, щоб зробити те ж саме, додав він.

Згідно з повідомленням, цими шістьма лікарнями є Монтефиоре, Меморіал Слоан Кеттерінг, Нортвелл Лонг-Айленд, Університет Рочестера, Медичний центр Олбані і Госпіталь Саратога.

«Якщо варіант існує, я хочу знати, тому що це було б проблематично. В даний час звертаються до лікарень по всьому штату, щоб перевірити конкретний варіант», – сказав губернатор Ендрю Куомо.

Незважаючи на ряд мутацій вірусу SARS-CoV-2, що є винуватцем триваючої пандемії COVID-19, жодна з них, включаючи останній варіант, виявлений у Великобританії, не зробила значного впливу на сприйнятливість вірусу до будь-якого з використовуваних в даний час терапевтичних засобів, ліків або  вакцин, які пропонується прийняти, за словами експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в понеділок.

Тим часом, губернатор оголосив, що на сьогоднішній день по всьому Нью-Йорку введено 50 000 доз вакцини від COVID-19. На даний момент штат отримав 630 000 доз і розраховує отримати ще 300 000 на наступному тижні.

З наближенням Різдва та інших фестивалів губернатор закликав лікарні, будинки престарілих та медичний персонал продовжувати проводити вакцинацію протягом свят, щоб якомога швидше забезпечити захист пацієнтів будинків престарілих та медичних працівників, які працюють на передовій.

Станом на полудень вівторка Центр системних наук та інженерії Університету Джона Хопкінса повідомив про 36 717 випадків смерті від коронавірусу в штаті Нью-Йорк, що є найгіршим показником в країні.