FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Січень
2022

Квебек стягуватиме податок з невакцинованих громадян

Канадська провінція Квебек стягуватиме податок на здоров’я з жителів, які не вакциновані проти Covid-19.
Квебек, в якому зареєстровано найбільшу кількість смертей від Covid у Канаді, нині бореться зі зростанням кількості випадків.
У вівторок прем’єр-міністр оголосив, що він буде першим у країні, хто покарає нещеплених у фінансовому плані.
Тільки близько 12,8% жителів Квебеку не щеплені, але вони становлять майже половину всіх шпитальних випадків.
Згідно з федеральними даними, на 1 січня трохи більше 85% жителів Квебеку отримали хоча б одну дозу вакцини.
Прем’єр Франсуа Лего заявив на прес-конференції, що люди, які не отримали першої дози вакцини, мають заплатити «внесок».
Розмір гонорару ще не визначено, але, за його словами, він буде “значним”.
«Я думаю, що зараз це питання справедливості по відношенню до 90% населення, яке пішло на деякі жертви», – сказав Лего. «Я думаю, що ми зобов’язані вжити такого заходу».
Минулого тижня провінція оголосила, що для здійснення покупок у державних магазинах каннабісу та спиртних напоїв знадобиться доказ вакцинації.
Також діє комендантська година, друга за час пандемії, яка діє з 22:00 до 05:00 щодня.
У вівторок кількість загиблих у Квебеку від Covid досягла 12 028 людей.
Це сталося після того, як за попередні 24 години було зареєстровано 62 смерті. Щоденна цифра відповідає рівню січня 2021 року, до того як у провінції почалася масова вакцинація.
Відсоток пацієнтів із Covid, які перебувають у реанімації та не були вакциновані, становить 45%, показують провінційні дані.
На прес-конференції прем’єр-міністра був присутній його виконуючий обов’язки директора з громадської охорони здоров’я, який обійняв посаду після того, як попередній директор, який тривалий час працював на цій посаді, пішов у відставку через критику його дій у зв’язку з останнім сплеском, викликаним Omicron.
Лікарні в Монреалі, найбільшому місті провінції майже заповнені на 100% і вже почали обмежувати лікування, не пов’язане з COVID.
Понад 200 безхатченків міста також отримали позитивний результат, що вказує на спалах. Це відбувається на тлі сильного похолодання, яке пригнічує укриття.
Квебек повідомив про 8710 нових випадків у вівторок. Цифра становить 20% позитивних результатів.
В даний час у лікарнях Квебеку знаходяться 2742 пацієнтів з Covid, у тому числі 244 пацієнти в реанімації.
Хоча це рідкість, Квебек — не єдиний регіон у світі, який прагне накласти фінансовий штраф на тих, хто не хоче вакцинуватись.
Починаючи з кінця цього місяця, греки віком від 60 років повинні сплачувати штраф у розмірі 100 євро (85 113 доларів США) за кожен місяць, протягом якого вони залишаються неприщепленими.
Сінгапур вимагає, щоб пацієнти з Covid оплачували свої медичні рахунки, якщо вони не вакциновані.