FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Кулеба: Суттєва частина гарантій безпеки України вже надається

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Доки тривають обговорення про те, як зафіксувати гарантії безпеки України на папері, суттєва частина гарантій уже надається, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Не буду розкривати деталі, але ми бачимо підтримку партнерів не лише словом, а й ділом. Давайте будемо відвертими, що доки ми обговорюємо те, як це все зафіксувати на папері, суттєва частина гарантій вже надається, вже імплементується у формі надання Україні всього необхідного військового озброєння, переведення української армії на стандарти НАТО, впровадження санкцій проти Росії та інших питань. Але це лише частина потенційних гарантій, над рештою ми працюємо", – сказав Кулеба на пресконференції з міністрами закордонних справ Литви, Латвії та Естонії у Києві у п’ятницю, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що Україна з партнерами проходять наразі дуже інтенсивні консультації з питань гарантій безпеки для України.

"Величезну роботу на цьому напрямі проводить керівник Офісу президента України Андрій Єрмак за лінією радників з питань національної безпеки глав держав та урядів інших країн. Я, як міністр, веду переговори за треком міністерств закордонних справ відповідних країн. Ми всі працюємо з однією ціллю – щоб якнайшвидше вийти на пакет гарантій безпеки, які наші партнери нам можуть надати", – розповів Кулеба.