FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Кулеба про затримання Саакашвілі: Ми своїх громадян у біді за кордоном не кидаємо

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна вивчає юридичну сторону справи про затримання голови виконкому Національної ради реформ, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в Грузії та обирає найкращий алгоритм, який застосовуватиме в цьому випадку, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Ще раз наголошу, що Міхеіл Саакашвілі є громадянином України. А ми своїх громадян у біді за кордоном не кидаємо. Тому коли буде ухвалено рішення про те, яким саме шляхом рухатися – це не тільки може бути екстрадиція, – тоді ми вже поінформуємо вас", – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу.

Міністр зазначив, що Україна підтримує постійний зв’язок із Саакашвілі. "Адвокати мають до нього доступ, консул має до нього безперешкодний доступ, уже відбулося кілька розмов із ним, де ми з’ясували чітко його позицію, і ми знаємо позицію адвокатів. І зараз ми вивчаємо повністю юридичну сторону цієї справи й обираємо найкращий алгоритм, який застосовуватимемо в цьому випадку", – зазначив Кулеба.