FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Лютий
2023

Кулеба повідомив, що вирушає у відрядження до Брюсселя, Гааги та Нью-Йорка

Київ. 20 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що вирушає до Брюсселя, Гааги та Нью-Йорка, де відбудуться переговори щодо постачання озброєння, членства в ЄС, а також заходи з нагоди року повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

“Щойно приїхавши з Мюнхена, я знову вирушаю в дорогу. Відновлюю своє відрядження в Брюссель, Гаагу та Нью-Йорк”, – написав Кулеба у фейсбуці.

Міністр нагадав, що у Брюсселі заплановано першу тристоронню зустріч Україна – ЄС – НАТО для координації зусиль щодо зброї, тренувань, збільшення обсягів роботи оборонної промисловості.

“Гаага: переговори щодо зброї, відповідальності, членства України в ЄС і участь в заходах з нагоди року повномасштабного вторгнення. Нью-Йорк: Генасамблея, Рада Безпеки, зустрічі. Це буде про коаліцію на підтримку України, Формулу миру Зеленського, а також інші важливі рішення. Ми обов’язково переможемо”, – наголосив Кулеба.

Джерело: https://www.facebook.com/dmytro.kuleba/posts/pfbid0hvgCitDrNGmR2qZYxDSiFWk8jHGd9g7sxRfJunqcMz6Ef7t5f1GmfXEswXi8jX1Vl