FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Січень
2023

Кулеба подякував усім країнам та інституціям, які оголосили про виділення допомоги для відновлення української енергосистеми

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після закінчення зустрічі у форматі "Велика сімка+" на рівні міністрів подякував усім країнам та інституціям, які оголосили про виділення практичної допомоги для відновлення української енергосистеми.

"Дякую держсекретарю США Ентоні Блінкену та моєму японському колезі міністру Хаясі за запрошення взяти участь у сьогоднішній міністерській зустрічі G7+. Я вдячний усім державам та інституціям, які заявили про нову практичну допомогу для відновлення енергосистеми України, яка постраждала від російських ударів", – написав Кулеба у твіттері у вівторок.

Глава МЗС зазначив, що наразі є три основні способи вирішити проблему російських ударів по енергосистемі України. "1) надати Україні більше систем ППО; 2) (передати Україні – ІФ-У) більше обладнання для відновлення мережі, що було в центрі уваги сьогоднішньої зустрічі; (запровадити – ІФ-У) жорсткі санкції щодо ракетної промисловості Росії", – підсумував Кулеба.

Джерело: https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1617914819872690177