FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Кулеба обговорить із главами МЗС ситуацію в Криму та майбутні кроки у рамках "Кримської платформи"

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – 2-3 грудня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба візьме участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Стокгольмі, де також проведе окремий захід із іншими главами дипломатії щодо ситуації в Криму та майбутніх кроків у рамках "Кримської платформи".

"У Стокгольмі я проведу окремий захід із іншими главами дипломатії щодо ситуації в Криму та майбутніх кроків у рамках "Кримської платформи" під назвою "Кримська платформа": Рух вперед". Ми планово, тихо, спокійно закріплюємо успіх "Кримської платформи" та активно перетворюємо її на постійно діючий формат", – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу у четвер.

Кулеба зазначив, що під час засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Стокгольмі 57 держав-учасниць ОБСЄ підіб’ють підсумки діяльності у 2021 році та обговорять подальшу взаємодію.

"Ми використовуємо це засідання для донесення правдивої інформації про загрози безпеці, які несе озброєна агресія, а також про масові порушення прав людини та основних свобод на тимчасово окупованих Росією територіях України. Ми далі консолідуватимемо тиск на Росію, щоб змусити її припинити агресію і відновити повагу до принципів та зобов’язань ОБСЄ", – запевнив він.

У Стокгольмі Кулеба також проведе низку двосторонніх зустрічей та візьме участь у паралельному заході щодо України, присвяченому свободі пересування цивільного населення через лінію зіткнення.