FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Круглий стіл «Громадський сектор під час війни й у майбутньому»

Круглий стіл «Громадський сектор під час війни й у майбутньому»

Коли: 27.09.22 об 11.00-15.30
Місце проведення: м. Київ, Оболонський проспект, 22А, Vcentri HUB

Запрошуємо представників громадського сектору обговорити та донести до громадськості свій досвід та перспективи роботи в Україні для найшвидшої її відбудови та розвитку

Мета – обговорити виклики й проблеми, з якими стикаються під час війни українські організації, та віднайти спільні рішення для розвитку громадського сектору в майбутньому.

Сьогодні ми сфокусовані на питаннях допомоги армії, гуманітарній допомозі та інших нагальних завданнях, але вже зараз актуально моделювання шляхів розвитку нашої країни й, зокрема, діяльності громадських організацій після перемоги Ми вважаємо, що майбутнє формується сьогодні, тому пропонуємо почати обговорення вже зараз. Подискутувати про те, як ми бачимо наше спільне майбутнє й пошукати рішення, що для цього потрібно зробити.

Теми дискусії:
1. Виклики, з якими зіткнулися ГО під час війни і шляхи їх розв”язання.
2. Обмін досвідом. Роль ГО під час війни і в часи відбудови.
3. Що потрібно, щоб посилити роль громадянського суспільства в часи відбудови.
4. Громадські організації і їхня інтеграція в європейський простір.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією за посиланням.

Координатори:
+380661494823 Ірина Зубець
+380992512511 Олена Терехова

Email для зв’язку: [email protected]

Захід відбудеться в рамках міжнародного проєкту DFF “Діалог заради майбутнього: будуємо містки взаєморозуміння / Dialogue for future: building communication bridges” (програма Еразмус+, Стратегічне партнерство у секторі «Молодь», проєкт №2020-2-PL01-KA205-082707), діяльність якого охоплює Польщу, Україну, Північну Македонію та Мальту Подробиці за посиланням.