FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Серпень
2021

Криптобіржа Poloniex заплатить $10 млн за торгівлю цифровими активами без реєстрації

Нерегульована кріптовалютна біржа Poloniex погодилася виплатити $10 мільйонів щоб припинити розслідування, ініційоване американським регулятором. Співробітники цієї біржі заявили, що хочуть вести активну торгівлю цифровими активами, навіть незважаючи на те, що її правовий статус був невизначеним.
За словами Комісії з цінних паперів і бірж США, компанія Poloniex порушила закони про захист інвесторів, які не зареєстрували свої операції в федеральних регулюючих органах. За твердженням регулятора, з 2017 по 2019 роки компанія з Бостона дозволяла користувачам торгувати цифровими активами, які прирівнюються до незареєстрованих цінних паперів. Poloniex вирішила залагодити справу, не визнаючи і не заперечуючи претензії.
Нагадаємо, що Комісія з цінних паперів і бірж США нещодавно пообіцяла встановити контроль над криптовалютним сектором, назвавши його «Диким Заходом». Глава відомства сказав, що криптовалютні біржі повинні проконсультуватися з регулятором про те, чи кваліфікуються активи, якими вони торгують, як цінні папери, і, отже, чи повинні вони бути зареєстровані в державних органах. Однак розслідування діяльності Poloniex почалося ще до того, як ці заяви були зроблені.
У 2017 році Комісія з цінних паперів і бірж США попередила представників криптовалютної індустрії про те, що багато криптоактивів, ймовірно, є цінними паперами і, отже, повинні привести свою діяльність у відповідність з правилами захисту інвесторів. Проте, в 2017 році Poloniex воліла збільшити прибуток, попри недотримання федеральних законів, за що тепер і поплатилася.