FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Лютий
2022

Краща десятка малих та середніх громад України до 150 тисяч мешканців

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представляє кращу десятку малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців) станом на 01.00.2022р., відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».

Згідно рейтингу таблицю очолює Тростянецька ТГ (Сумська область). За нею розташувалися: Кам’янець-Подільська з Хмельниччини та Бахмутська ТГ, що на Донеччині. Далі йдуть Славутицька ТГ (Київська область) та Миргородська ТГ з Полтавщини Володимир-Волинська ТГ з Волині, Коростенська ТГ (Житомирська область) та Пирятинська ТГ (Полтавська область). А замикають десятку кращих малих та середніх громад  Нововолинська ТГ (Волинська область) та Канівська ТГ з Черкащини, яка вперше увійшла до десятки найкращих.

Рейтинг враховує 40 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад. При складанні рейтингу враховуються дані про діяльність 1415 громад з усіх областей України (від 2018 року використовується міжнародними організаціями, які провадять фінансову та технічну підтримку в Україні, обласними державними органами влади, обласними інформаційними ресурсами та приватними інвесторами).

Для підвищення рівня повноти інформації, що використовується при визначенні рейтингу, муніципальні служби, які відповідають за покращення іміджу та інвестиційної привабливості громад, можуть надати інформацію, яка в подальшому вплине на покращення рейтингу Вашої громади. Для більш достовірного підрахунку рейтингу станом на 01.07.2022р., просимо керівництво громад надсилати заповнені анкети на е-пошту [email protected].  За цією ж е-адресою можна замовити й саму анкету.

Також, експерти Фонду із задоволенням нададуть поради новосформованим громадам щодо перших кроків, які потрібно зробити для успішного розвитку.

Рейтинг трьохсот найкращих малих та середніх громад України, Ви можете побачити на сторінці Фейсбук, Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».