FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Кошти для відновлення костелу св. Миколая в Києві було витрачено на допомогу ЗСУ

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Зібрані бізнесом кошти на відновлення після пожежі костелу св. Миколая в Києві витрачено на допомогу Збройним силам України, повідомив СЕО порту TIS Андрій Ставніцер.

"У минулому житті ми з великою компанією небайдужих бізнесменів скинулися на відновлення костелу св. Миколая після пожежі. Від зібраної тоді суми залишилося 5,6 млн грн. На мою честь, учасники ухвалили рішення, що зараз не час тримати ці гроші на рахунку, і довірили їх Фонду імені Олексія Ставніцера", – написав він у фейсбуці.

За його даними, завдяки цим коштам було придбано 200 шоломів та бронежилетів, чотири пікапи для армії.

"Ось так, несподівано костел врятував не один десяток життів. Не сумніваюся, що ми йому віддячимо, коли наші ЗСУ переможуть, і ми зможемо повернутися до нормального життя", – додав Ставніцер.

Як повідомлялося, пожежа в костелі св. Миколая в Києві сталася ввечері 3 вересня 2021 року, найбільше постраждав орган. Наприкінці січня 2022 року було завершено протиаварійні роботи в будівлі. Вартість першого етапу робіт становила 21,5 млн грн. Кошти були зібрані представниками бізнесу та благодійниками.

Джерело: https://www.facebook.com/stavnitser/posts/10159425877297572