FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Консультаційна зустріч “Облік гуманітарної допомоги у НПО та Представництвах НПО”

Неприбуткові організації та Представництва НПО продовжують допомагати громадянам, армії та державі боронити Україну. Більшість реалізують свою допомогу через надання гуманітарної допомоги – для цього максимально була спрощена законодавча база, напрацьований чіткий працюючий механізм. Однак багато питань залишилося по обліку гуманітарної допомоги, особливо гостро це питання стоїть для керівників Організацій та фінансових спеціалістів, бухгалтерів. 

Тому запрошуємо вас обговорити існуючі зміни до обліку гуманітарної допомоги під час воєнного стану разом з командою Аудиторської компанії Compass Group. Зустріч націлена на максимально практичний розгляд існуючих питань, обміну досвідом та обговорення спільних викликів у роботі. 

План зустрічі:

  1. Гуманітарна чи благодійна допомога, в чому різниця.
  2. Статутні напрями для даного напряму діяльності.
  3. Постанова Кабміну № 202 про облік гуманітарної допомоги та Роз’яснення Мінфіну від 27.04.2022.
  4. Оприбуткування отриманої гуманітарної допомоги без ціни.
  5. Основні первинні документи для обліку.
  6. Приклади бухгалтерських проведень.
  7. Правила видачі гуманітарної допомоги безпосередньо бенефіціарам (ОТГ, шелтерам, ЗСУ, Теробороні) та через волонтерів.
  8. Робота по тристороннім контрактам при закупівлі благодійної допомоги.
  9. Правила звітування за благодійну та гуманітарну допомогу.
  10. Відповіді на питання учасників, надіслані до початку вебінару, висвітлення інших новин за тематикою вебінару, які будуть актуальними на дату проведення.

Дата проведення: 6 травня 2022 року
Час заходу: 14.00-16.00
Вартість участі: 960,00 грн

Зареєструватися

Зустріч буде модерувати директорка Compass Group Лариса Шкурка – керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А), консультантка з податкового та фінансового планування, організаційного розвитку, бізнес-тренерка.