FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Лютий
2022

Концепція зеленого офісу в українських компаніях – новий аналітичний звіт ГО УЕК “Зелена Хвиля”

А ваша організація працює за концепцією зеленого офісу? Що це означає та чому стає дедалі актуальнішим? Навіщо ставати більш «зеленими» і що це дає компанії?

Громадська організація “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” провела дослідження “Концепція зеленого офісу в українських компаніях: актуальність та головні пріоритети”

Аналітичну роботу здійснено експертною групою ГО УЕК «Зелена Хвиля» разом з дослідницькою агенцією «Info Sapiens».

У звіті викладено комплексний аналіз стану, проблем та перспектив упровадження ЗО в бізнес-організаціях Києва, сформувано низку рекомендацій для місцевих стейкхолдерів (міської влади, бізнесів, ЗМІ, громадських організацій) щодо розв’язання виявлених проблем у реалізації концепції ЗО в Києві.

Що саме ми зробили?

  • Ми проаналізували ситуацію зі стандартами ЗО в Україні та світі, а також досвід їх впровадження в українських компаніях;
  • провели опитування та інтерв’ю з представниками_цями найбільших українських компаній щодо розуміння терміну «зелений офіс» та їхнього унікального досвіду в цьому напрямку;
  • розповіли про кроки, які потрібно зробити на шляху до ЗО;
  • дізналися, що думають про концепцію ЗО керівники_ці компаній; які для цього є ресурси та можливі проблеми; 
  • описали екологізацію бізнесів: як це зробити та які є фактори та/або бар’єри  на шляху до впровадження концепції).

Докладніше з дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Аналітичний звіт підготовлено в межах проєкту «Через власний розвиток до позитивних екозмін у суспільстві», який реалізує ГО «Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні».