FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Січень
2022

Колишній солдат побудував замок, щоб допомогти ветеранам із посттравматичним стресовим розладом

Колишній бездомний ветеран з посттравматичним стресовим розладом збудував замок, у якому проводить заняття, щоб допомогти іншим людям із їхнім психічним здоров’ям.

41-річний Майк Аллен з Окдейла, Каєрфіллі, почав будувати його у 2019 році після того, як його першу хатину було знесено через відсутність згоди на планування.

Інші ветерани та фахівці з кам’яних стін допомогли збудувати новий замок вручну, використовуючи камінь та пошкоджені дерева.

Зараз тут знаходиться Endex, благодійний проект, яким керує Аллен.

Схема підтримує реабілітацію ветеранів та інших осіб, які страждають на психічні розлади.

“Прекрасна фермерська сім’я з іншого боку гори зв’язалася зі мною і запросила на свою землю, щоб побудувати щось нове”, – сказав Аллен, який служив в Афганістані в 2-му батальйоні Королівського Уельсу. «Вони дали мені можливість жити у фургоні на їхній землі протягом 18 місяців, так що перші 18 місяців я просто збирав каміння, збирав колоди та будував».

«Ми зайшли так далеко – приблизно на 10-15%, – а потім прийшли два джентльмени і сказали, що хотіли б знизити ціну».

«Потім вони сказали, що вони з Асоціації сухого каміння Уельсу, і сказали, що якщо ми приберемо замок, то за два тижні вони повернуться і зроблять це як слід».

«Вони повернулися з деякими ветеранами та навчили нас, як робити це правильно».

За словами Аллена, зараз проект запущений і працює, і його вже відвідало безліч людей.

«Насправді візити тривали постійно, особливо через ізоляцію, перша літня ізоляція була дуже, дуже зайнятою», – сказав він.

«У нас були діти з особливими потребами, дорослі з особливими потребами, діти PRU (група спрямування учнів), місцева спільнота, фанатики фітнесу.

«Там також є тренажерний зал просто неба. Ми проводили уроки медитації, денні заняття йогою – там відбувалося чимало різних речей».

Він додав, що помітив покращення свого психічного здоров’я у процесі будівництва.

«У мене все ще бувають хороші і погані дні, і я намагаюся щосили рухатися вперед”, – сказав він.

«Думаю, будівництво замку було добрим механізмом виживання. То був спосіб, яким я міг зайняти себе. Все було зібрано вручну – насправді це не коштувало грошей».

«Було справді корисно допомагати іншим».