FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Листопад
2021

Китай та Росія разом протидіють гегемонії США у військовій сфері та економічному тиску – міністр оборони КНР

Москва. 23 листопада. ІНТЕРФАКС – США вдаються проти Китаю до таких самих агресивних дій у військовій сфері, тактики стримування, як і проти Росії, обидві країни спільно протистоять Вашингтону, заявив міністр оборони КНР Вей Фенхе під час робочої зустрічі з головою військового відомства РФ Сергієм Шойгу у вівторок.

"Щойно товариш міністр сказав про військові загрози, тиск і стримування з боку США проти Російської Федерації. США також вдаються до таких дій і проти Китаю. Я повністю згоден з вашими оцінками", – сказав Вей Фенхе.

Він зазначив, що цього року КНР та РФ відзначали 20-річчя з дня підписання договору про добросусідство, дружбу та співпрацю між Китаєм та Росією.

"І ми відзначаємо величезну плідну співпрацю в усіх галузях. Особливо – стоячи перед обличчям шаленого стримування і тиску з боку США, Китай і Росія згуртовані разом, як велика гора. Наша дружба непорушна. Ми разом протидіяли гегемонії з боку США і виступаємо проти фальшивого демократичного режиму США та фальшивого мультикультуралізму, а також нових проявів холодної війни у новій формі. І у такий спосіб ми показали наші відносини краще за союзницькі", – констатував міністр оборони КНР.

Він наголосив, що "цілком згоден з високою оцінкою рівня російсько-китайського співробітництва у військовій сфері". "Я також підтримую ваше бачення військової загрози для наших країн з боку Сполучених Штатів Америки", – сказав Вей Фенхе під час відеоконференцзв’язку.