FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Китай постановив урядовим відомствам і держкорпораціям позбутися іноземних ПК – ЗМІ

Пекін. 6 травня. ІНТЕРФАКС – Китай постановив центральним урядовим відомствам і державним корпораціям протягом двох років замінити іноземні комп’ютери на китайські ПК.

Як повідомили поінформовані джерела агентства Bloomberg, співробітникам державних відомств і корпорацій заявили після повернення з травневих свят, що вони мають замінити комп’ютери іноземного виробництва на ПК, які працюють на програмному забезпеченні внутрішньої розробки.

У результаті цього заходу може бути замінено щонайменше близько 50 млн іноземних ПК тільки в центральних міністерствах, додали джерела.

Дії китайського уряду є частиною довгострокової стратегії щодо ослаблення залежності країни від американських технологій насамперед. Очікується, що першим знизиться попит на найпопулярніші в країні комп’ютери HP Inc. та Dell Technologies Inc.

Крім того, пізніше планується розширити цю кампанію на провінційні уряди, зазначили джерела.

Серед найвпливовіших китайських виробників ПК та ПЗ, які зможуть зайняти значну частку ринку після відмови від іноземних комп’ютерів, – компанія Lenovo Group Ltd., розробники ПЗ Kingsoft Corp. та China National Software & Service Co., виробники серверів Electronic Information Industry Co. та Dawning Information Industry Co.