FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Травень
2023

Київстар піднімає ціну на тарифи: подробиці

У нещодавньому оновленні оператор мобільного зв’язку «Київстар» повідомив своїх клієнтів про підвищення цін на свої послуги. При цьому деякі нові пропозиції коштуватимуть користувачам понад 300 гривень. Наразі немає жодного доступного тарифу від «Київстар», який би не перевищував 150 гривень. Нещодавно компанія представила низку нових тарифів, які коштуватимуть від 190 до 330 гривень на місяць. Ці зміни насамперед стосуються тарифів LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня, LOVE UA Сила та ВСІ РАЗОМ Сила. Варто зазначити, що план «Без кордонів Лайт» було припинено.

Клієнти, які вибрали ці нові плани, отримають різні переваги, у тому числі безлімітні дзвінки всередині мережі, збільшену кількість хвилин для дзвінків на номери інших операторів мобільного зв’язку та додаткові гігабайти мобільного інтернету.

Наприклад, тарифи LOVEUA Світло та LOVE UA передбачають 150 та 250 хвилин відповідно для дзвінків на будь-який мобільний чи міський номер у межах України. Крім того, користувачам буде доступно 15 та 25 ГБ даних мобільного інтернету. Абоненти тарифу «LOVE UA Сила» отримають 300 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів, а також 50 ГБ даних мобільного інтернету.

Для підвищення зручності користувачів нові тарифи також включають покращені умови послуги «Роумінг як вдома», пропонуючи більше виділення гігабайт для використання мобільного інтернету в роумінгу.

Абоненти «LOVE UA Сила» можуть користуватися 10 ГБ даних за кордоном, а користувачі тарифу «ВСІ РАЗОМ Сила» навіть отримають доступ до кіно та телеплатформи «Київстар ТВ».

 

Джерело: https://psm7.com/uk/news/kievstar-podnimaet-cenu-na-tarify-podrobnosti.html