FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

"Київстар" поповнив автопарк 94 автомобілями Peugeot

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Офіційний дилер Peugeot у Києві та Київській області компанія "Автопасаж" поставила на адресу мобільного оператора "Київстар" 94 автомобілі Peugeot різних моделей, повідомила прес-служба "Пежо Сітроен Україна".

Згідно з повідомленням, для давнього партнера поставлено 24 седани Peugeot 301 у різних версіях, 40 компактних фургонів Peugeot Partner, 30 великих фургонів Peugeot Boxer.

Седани Peugeot 301 використовуватимуться як щоденний транспорт для роз’їздів по містах і трасах, а фургони Peugeot Partner і Boxer додатково укомплектовані й фактично перетворилися на інженерно-ремонтні автомобілі.

Агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "Київстару" поки що не уточнили суму контракту на постачання цих авто і кількість автомобілів у парку компанії на поточну дату.

Автомобілі брендів Peugeot, Citroеn, Opel, DS Automobiles в Україні представляє група Stellantis, яка цього року планує зайняти 10,5% ринку нових легкових і комерційних автомобілів проти 8,5% у 2020 році.

Як повідомлялося, за січень-вересень в Україні реалізовано 3476 тис. автомобілів Peugeot (на 23,7% більше, ніж роком раніше), зокрема 1812 од. – корпоративним клієнтам.

Концерн Stellantis створений у результаті злиття Peugeot S. A. (Group PSA) і Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA).

"Київстар" – найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2018 року користувалися близько 26,4 млн абонентів мобільного зв’язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.