FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

"Київстар" нараховуватиме безкоштовні безлімітні дзвінки абонентам у найбільш постраждалих через війну населених пунктах

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мобільний оператор "Київстар" кожні 7 днів нараховуватиме необмежену кількість хвилин для дзвінків у мережі абонентам передплачених тарифних планів, які перебувають у містах і селах з активними бойовими діями, або в тимчасово окупованих населених пунктах.

Як повідомила пресслужба оператора у п’ятницю, крім того, незалежно від регіону України, всі клієнти передплаченого зв’язку можуть скористатися безкоштовним сервісом "Ми разом" – обрати один номер у мережі "Київстар", на який вони завжди можуть телефонувати безкоштовно.

При цьому контрактні абоненти та бізнес-клієнти оператора в містах і селах з активними бойовими діями або в тимчасово окупованих населених пунктах також можуть користуватися основними послугами оператора без оплати рахунку.

Крім цього, за даними компанії, абонентам із тарифами "Дзвінки для батьків" та "Інтернет для батьків" у травні нараховано додатково 100 хв для дзвінків на інші мережі та 5000 Мб мобільного інтернету. Таку допомогу отримали близько 500 тис. клієнтів мобільного оператора. А співробітники компанії зібрали 377 тис. грн для допомоги самотнім літнім людям.

Як повідомлялося, за час війни "Київстар" надав своїм абонентам безкоштовних послуг на понад 400 млн грн.