Недавні записи
- ПРООН запускає Школу універсального дизайну для підтримки інклюзивного відновлення України 10.10.2024
- З 18 по 20 ЖОВТНЯ пройде виставка “Здоров’я та довголіття-2024” 07.10.2024
- Доля Ковлар Груп на ринку вогнезахисту України у 2024 році складає 60% 07.10.2024
- Фонд Президента України вручив премії переможцям міжнародних учнівських олімпіад 04.10.2024
- Англійська мова є життєво необхідною для України під час війни – Empire English School 04.10.2024
Київський онкоцентр у 2022 році прийняв близько 30 тис. пацієнтів
Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київський міський клінічний онкоцентр у 2022 році прийняв близько 30 тис. пацієнтів.
Як повідомив агентству в.о. директора онкоцентру Олександр Клюсов, клініка змогла відновити потік пацієнтів, що впав після початку повномасштабного вторгнення РФ, уже в липні 2022 року.
“У 2022 році в нас було приблизно 30 тисяч пацієнтів, загалом на 6 тисяч менше, ніж у 2021 році, що має відповідні об’єктивні причини і фактично це можна порівняти з тим, як заклад працював два роки тому. Зрозуміло, що від початку активного вторгнення ми перейшли на амбулаторне надання діагностичної та лікувальної допомоги і продовжили стаціонарне лікування важкохворих, які потребували медичної допомоги в умовах стаціонару. Кількість пацієнтів не скоротилася в рази, як зараз у багатьох лікувальних закладах. Можна сказати, що на довоєнний рівень ми вийшли вже у липні”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.
При цьому Клюсов зазначив, що за минулий рік дещо скоротилася кількість пацієнтів, які приїжджають у клініку з інших регіонів.
Водночас, центр активно надає медичну допомогу пацієнтам – внутрішньо-переміщеним особам (ВПО), які можуть отримувати медичну допомогу в онкоцентрі так само, як і кияни.
“Ми розуміємо міграційні процеси, і намагаємося надати медичну допомогу всім, хто її потребує”, – сказав він.
При цьому Клюсов зазначив, що “реформа системи охорони здоров’я дає змогу спеціалізованим медустановам не тільки працювати, а й розвиватися”.
“Ми навіть закуповуємо діагностичне та лікувальне обладнання, і зарплати у нас одні із найвищих серед медустанов Києва. Звісно, ми маємо можливість використовувати кошти двох бюджетних програм: державної та місцевого бюджету КМДА, зокрема для купівлі препаратів хіміотерапії. І це дуже серйозна допомога, адже тому що закупівля таких препаратів потребує значних ресурсів”, – сказав він.
Повний текст інтерв’ю розміщено на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".