FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

"Київміськбуд" має намір виконати зобов'язання щодо добудови об'єктів "Укрбуду" в повному обсязі – президент компанії

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Холдингова компанія "Київміськбуд" має намір виконати зобов’язання щодо добудови об’єктів державної корпорації "Укрбуд" у повному обсязі, повідомив президент компанії Ігор Кушнір.

"Розумію побоювання інвесторів, особливо коли їх "розкачають" з боку в бік треті особи. Але добудову укрбудівських об’єктів доручено "Київміськбуду" президентом, Кабміном та мерією. І ми маємо намір виконати ці зобов’язання повною мірою", – написав він на фейсбук-сторінці у четвер за підсумками зустрічі із інвесторами.

За словами Кушніра, незважаючи на війну, цього року вже введено в експлуатацію паркінги у ЖК "Шевченківський", "Поділ-Град" та Freedom. У жовтні заплановано відновити роботи на будмайданчиках ЖК "Кирилівський Гай" та Lake House.

За даними пресслужби ХК, "Київміськбуд" із 18 прийнятих на добудову житлових комплексів "Укрбуду" повністю або частково ввів в експлуатацію 10, ще два – на завершальній стадії будівництва.

Як повідомлялося, експрезидент будівельної держкорпорації "Укрбуд" Максим Микитась заявив про повернення юридичного контролю над ТОВ "Укрбуд Девелопмент" та намір зустрітися з інвесторами, представниками влади та будівельних компаній для обговорення планів щодо фінансування та добудови житлових комплексів компанії.

Джерело: https://www.facebook.com/inkushaa/posts/pfbid0MYq3p1waQf6pfaqEueGq7XPxYJaznmJqf54caQkGK9ks9iZ1URHz6CoGQgUWdmPxl