FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Березень
2023

Кабмін затвердив перший етап розподілу дотації з держбюджету для 17 областей і 853 громад, які зазнали негативного впливу збройної агресії Росії

Київ. 10 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України затвердив перший етап розподілу додаткової дотації з державного бюджету для 17 областей і 853 громад, які зазнали негативного впливу від повномасштабної збройної агресії Росії, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд продовжує підтримувати регіони. Понад 10,2 млрд грн отримають області й громади на здійснення своїх повноважень, фінансування зарплат і оплату комунальних послуг”, – написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами засідання уряду в п’ятницю.

Зокрема, Кабмін затвердив перший етап розподілу додаткової дотації з державного бюджету для 17 областей і 853 громад, які зазнали негативного впливу від повномасштабної збройної агресії Росії.

За словами прем’єра, другий етап розподілу здійснюватиметься щоквартально.

“Відповідні кошти допоможуть громадам збалансувати фінансовий стан місцевих бюджетів, зважаючи на кількість внутрішньо переміщених осіб, та підтримають громади, які зазнали негативного впливу від повномасштабної російської агресії”, – підсумував він.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/4730