FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Кабмін вніс ДЕВЗ до переліку великої приватизації

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України перевів АТ "Дніпровський електровозобудівний завод" (ДЕВЗ) до переліку об’єктів великої приватизації з об’єктів малої приватизації, що означає продаж на конкурсі з умовами.

Відповідне розпорядження про плани продажу 100% акцій ДЕВЗ уряд ухвалив на засіданні в середу.

У пояснювальній записці до проекту розпорядження зазначається, що вартість активів підприємства на кінець 2020 року становила 420,3 млн грн, тоді як об’єкти малої приватизації мають активи до 250 млн грн.

ДЕВЗ у 2018-2019 роках було внесено до переліку об’єктів малої приватизації, проте продаж не відбувся. Уряд у серпні 2020-го погодив перетворення державного підприємства (ДП) ДЕВЗ на акціонерне товариство, і в березні 2021 року було зареєстровано відповідні зміни.

Дніпровський електровозобудівний завод (ДП "Науково-виробничий комплекс "Електровозобудування") спеціалізується на виробництві магістральних електровозів постійного та змінного струму, промислових електровозів для відкритих гірничих розробок корисних копалин, а також рудничних контактних електровозів для гірничодобувної та вугільної промисловості.

Згідно з інформацією в системі СПАРК, чистий збиток ДЕВЗ у 2020 році зріс на 18,8% – до 78,5 млн грн, а виручка впала до 4 тис. грн з 35,6 млн грн роком раніше.