FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Кабмін виділить місцевим бюджетам 7,5 млрд грн на забезпечення громадян безкоштовними соцпродуктами у прифронтових містах та регіонах – Шмигаль

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів виділить місцевим бюджетам 7,5 млрд грн на забезпечення громадян безплатними соціальними продуктами у містах та регіонах, де тривають бойові дії, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"З перших тижнів війни ми запустили та активно впроваджуємо програму безкоштовної роздачі продуктових та санітарно-гігієнічних наборів для мешканців прифронтових міст. Вже роздали сотні тисяч таких наборів. Маємо на сьогодні рішення, яке дасть змогу належним чином надалі фінансувати цю програму. Місцевим бюджетам уряд перерахує 7,5 млрд грн", – сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

Прем’єр зазначив, що ці кошти дають змогу забезпечити безплатними соціальними продуктами українців у містах та регіонах, де наразі точаться бої.

Окрім того, ще 500 млн грн уряд виділяє на закупівлю лікарських засобів, медичних виробів та обладнання.

"Обидві ці програми забезпечать мільйони наших громадян необхідними продуктами, ліками, гігієнічними засобами. Це важливі речі, які ми реалізуємо і продовжуватимемо", – наголосив прем’єр.